Levitra

Levitra to preparat przeznaczony dla mężczyzn, którzy doświadczają problemów związanych z zaburzeniami erekcji. Lek posiada w sobie substancję czynną jaką jest wardenafil, który odpowiada za właściwe ukrwienie narządów płciowych. Levitra to skuteczny preparat wykorzystywany w walce z impotencją. Środek ten w sposób szybki wchłania się i sprawia, że problemy z erekcją mijają. 

Levitra - działanie

Substancją czynną leku Levitra jest wardenafil, związek chemiczny, który przyczynia się do zwiększenia ukrwienia w narządach płciowych. Levitra to wysokojakościowy i skuteczny preparat, który dopasowany jest do indywidualnych potrzeb. Lek przeznaczony jest do stosowania doustnie, działa tylko podczas pobudzenia seksualnego. Substancja czynna zawarta w tym środku pozwala przywrócić prawidłowy wzwód poprzez zwiększenie napływu krwi do prącia. Preparat osiąga maksymalne stężenie we krwi po upływie od 30 min do 2 h. Środek można stosować maksymalnie raz dziennie. W przypadku tabletek, które rozpadają się w jamie ustnej podaje się najczęściej dawkę 10 mg. 

Tak jak każdy środek chemiczny podawany niezgodnie z zaleceniami producenta oraz lekarza może wywołać skutki uboczne. Do najczęściej niepożądanych objawów należą: biegunka, bóle brzucha, szum w uszach, uczucie zatkanego nosa, kołatanie serca, światłowstręt, złe samopoczucie, wymioty, suchość w jamie ustnej. Rzadszymi skutkami ubocznymi mogą być reakcje alergiczne, niepokój, omdlenia, nadciśnienie tętnicze, ból w klatce piersiowej, sztywność i skurcz mięśni, nasilone erekcje. 

Levitra - przeciwwskazania

Preparat Levitra posiada liczne przeciwwskazania do jego stosowania. Leku nie wolno podawać w przypadku chorób niedokrwiennych oraz w przypadku anatomicznych zniekształceń prącia. Przed podjęciem decyzji o leczeniu farmakologicznym, lekarz powinien zdiagnozować zaburzenia erekcji, dopiero wówczas można rozpocząć leczenie przy użyciu tego środka. Niezmiernie ważna jest także ocena stanu układu sercowo-naczyniowego. Osoby zażywające adrenolityki przed zastosowaniem levitry powinny skonsultować się z lekarzem. Nie zaleca się przyjmowania tabletek razem z sokiem z grejpfruta, gdyż zwiększa to stężenie preparatu w organizmie. 

Levitra - wskazania 

Lek Levitra przeznaczony jest do stosowania wyłącznie przez mężczyzn w określonym wieku, czyli powyżej osiemnastego roku życia. Preparat absolutnie nie może być stosowany przez kobiety. Preparat wskazany jest do podawania w przypadku leczenie zaburzeń erekcji u mężczyzn. Dla skuteczniejszego działania leku niezbędna jest stymulacja seksualna. 

Autor