Ranking tabletek na potencję dla pań

Suplementy diety wspomagające popęd seksualny to najprostszy sposób na to, aby w bezpieczny sposób uregulować zaburzenia związane z libido. Preparaty te zazwyczaj działają dzięki mieszance ziół oraz substancji czynnych. Suplementy diety są skuteczne wówczas, gdy są podawane systematycznie. W przeciwnym razie ich skuteczność jest mocno ograniczona. 

Tabletki zwiększające libido - ranking

twoja-apteka.net

W zestawieniu znalazło się siedem najczęściej kupowanych i sugerowanych przez farmaceutów suplementów diety, które przy regularnym stosowaniu regulują gospodarkę hormonalną, dodają energii oraz wigoru, a przy tym zwiększają popęd seksualny. 

  • Libido Therapy - tabletki dla kobiet. Produkt jest bezpieczny w stosowaniu, nie posiada żadnych hormonów, a jedynie składniki pochodzenia roślinnego. Środek skuteczny, który pozwala rozluźnić mięśnie, zwiększa popęd płciowy oraz uwrażliwia komórki na odczuwanie bodźców zewnętrznych. Dzięki temu zwiększa intensywność odczuwanego zbliżenia. Producent zapewnia widoczność pierwszych efektów stosowania już po 5 dniach regularnego przyjmowania suplementu diety. 
  • Viamea - produkt stworzony na potrzeby kobiet, które nie odczuwają satysfakcji z życia seksualnego. Suplement diety bazuje na składnikach aktywnych, które usprawniają prawidłowe ukrwienie narządów płciowych. W składzie preparatu znajdują się: lucerna siewna, papryka roczna, imbir lekarski, żeń-szeń koreański. Ponadto środek ma zapewnić odprężenie oraz zwiększenie pobudzenia fizycznego. 
  • Senstra - suplement diety przeznaczony dla kobiet, podany w formie wygodnych tabletek. Substancje aktywne zawarte w preparacie skutecznie wpływają na krążenie krwi w narządach płciowych. Zgodnie z zaleceniami producenta, suplement diety należy przyjmować przez okres nie krótszy niż 2 miesiące, aby uzyskać optymalne rezultaty. 
  • Stimea Intense - tabletki o unikalnym składzie, który wykazuje właściwości stymulujące oraz wspomagające krążenie krwi w narządach płciowych. W składzie suplementu diety można znaleźć takie składniki jak: korę cynamonowca, kłącze imbiru, ekstrakt z pieprzu kajeńskiego oraz l-argininę. Właściwe dobranie składników aktywnych gwarantuje odpowiednią skuteczność preparatu oraz brak możliwości wystąpienia skutków ubocznych. Producent zaleca przyjmowanie jednej tabletki na 30 min przed planowanym zbliżeniem. 
  • Liderin Femina - nowoczesny preparat przeznaczony dla kobiet, które nie odczuwają satysfakcji z życia seksualnego. Opracowana formuła powoduje napływ krwi do narządów płciowych, zwiększa intensywność doznań. W składzie produktu można znaleźć takie komponenty jak: wyciąg z owsa zwyczajowego, ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego, witaminę B6, l-argininę. Związki te stymulują prawidłowe funkcjonowanie układu hormonalnego. 
  • Femmax - bezpieczne tabletki, które zwiększają libido. Odpowiednio dobrana kompozycja składników aktywnych gwarantuje uzyskanie zadowolenia już po kilku dniach regularnego stosowania produktu. Preparat nie wywołuje skutków ubocznych i stanowi naturalny środek na wzmocnienie doznań seksualnych. Suplement diety dostarcza energię oraz witalność, wpływa na dobre samopoczucie. 
  • Flamina - opakowanie suplementu diety zawiera 60 kapsułek, które zawierają w sobie mieszankę substancji aktywnych, które pobudzają organizm, zwiększają przepływ krwi do narządów płciowych. Doskonały środek na libido, który zwiększa wrażliwość na dotyk, szczególnie w miejscach intymnych.

Autor